FB Twitter

 O Woman 

Jak již naše jméno napovídá, jsme ženská agentura. Neznamená to však, že se chceme soustředit pouze a výhradně na ženské značky. Chceme využít svých předností jako je empatie a emoce a použít je při tvorbě kreativní komunikace pro všechny naše klienty. Na každý projekt vám složíme team tak, aby danému projektu co nejlépe vyhovoval a zároveň tak, aby jej měli všichni jako hlavní prioritu.

Bára

bara

Bára

creative director

V reklamě pracuje od roku 1997 jako copywriter, idea maker. V roce 2001 vyhrála národní soutěž Young Creative a od té doby za svou práci získala celou řadu dalších ocenění v lokálních reklamních kláních, i v mezinárodních soutěžích. Je autorkou mnoha úspěšných reklamních kampaní např. pro značku Kofola, Rajec, Jupí či Budějovický Budvar.

Za všechny je nasnadě zmínit vánoční reklamu na Kofolu – Zlaté prasátko, která byla časopisem Marketing Media vyhlášena nejlepší reklamou desetiletí.

Bára: "Cením si na ní především fakt, že dokázala skloubit efektivitu a kreativitu v dokonalém mixu a vystoupila z kategorie reklam, coby málem nutného zla, do kategorie Tu miluju! Osobně jsem ještě nepotkala člověka, který by ji neznal a neměl rád. Mým snem je takovou reklamu vytvořit ještě minimálně jednou.

PortfolioOcenění

 Filozofie 

Možná právě emocemi my ženy své okolí občas děsíme, ale díky nim jsme daleko empatičtější a kreativnější. V žádném případě nejsme agentura uplakaná, jsme agentura plná silných a úspěšných žen. Naše emoce nás neovládají, my ovládáme je a umíme s nimi skvěle pracovat. Protože kampaně postavené na emocích prostě fungují.

 STRATEGIE POSTAVENÉ 

NA EMOCÍCH

GENERUJÍ VYŠŠÍ VÝNOSY

graf1.png, 15 kB

JSOU PROFITABILNĚJŠÍ

graf2.png, 11 kB

...BUDUJÍ SILNĚJŠÍ ZNAČKY

graf3.png, 17 kB

 CÍL 

Nejúčinnější strategie je tedy kampaň plná emocí,
která se díky nim stává populární.

 SÍLA SLÁVY 

FAME CAMPAIGNS ACHIEVE BROADER BUSINESS SUCCESS

graf4.png, 15 kB

 PRÁCE 

 KLIENTI 

 KONTAKTY 

Chybí Vaší komunikaci emoce?
Chcete mít populární kampaň?
Zapojte WOMAN

Bára
Creative director
605 221 333
bara@womanagency.cz